DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE OD A DO Z

Náplň kurzu

Naučte se ovládat svůj fotoaparát a objevte vlastní styl focení. Na Akademii multimédií vám ukážeme, jak na to. Třídenní kurz digitální fotografie je ideálním vstupem pro všechny nabízené workshopy. Najdou se v něm jak začátečníci, tak pokročilí fotografové.

• Vysvětlíme vám, jak funguje expozice, závěrka nebo ISO
  • Projdeme s vámi jednotlivé kompozice, díky kterým vaše fotografie vyniknou.
  • Provedeme vás základy svícení a pózování.
  • Dozvíte se, kde hledat inspiraci a tipy na focení.
  • Pomůžeme vám rozhodnout, do jaké techniky se vyplatí investovat.
  • Poradíme vám, jak si nastavit adekvátní hodinovku.

Vybavení

S sebou si vezměte vlastní fotoaparát, který se naučíte nastavit tak, aby vám focení šlo od ruky. Pokud ale žádný nemáte, nevadí. Zapůjčíme vám jeden z našich.

Termín kurzu: 13., 16. a 17. 7. 2021, 9:00-16:00

Přihlašování probíhá do 7. 7.

Cena: 7 800 Kč s DPH

O lektorovi

LIBOR KRSEK

Fotograf, nadšenec do všeho s motorem a vyplavující adrenalin. Jeho fotky a články můžete vidět v časopisech Speed, Motocykl, Motorbike, Motohouse nebo na webech Red Bull a Xman. Jako lektor má za sebou 10 let praxe a stovky spokojených absolventů jeho kurzů. Jeho výstupy můžete obdivovat na liborkrsek.cz.

Ukázky studentských prací

Přihlásit se na kurz

Přihlašování na kurz není momentálně k dispozici.