NATÁČENÍ A STŘIH VIDEA

Náplň kurzu

Osvojte si výrobu vlastních videí na míru a postprodukci v programech filmových tvůrců. Na týdenním kurzu videa vás provedeme celým filmovým procesem, na jehož konci budete schopni natáčet krátká videa.

  • Projdete si procesem od přípravy scénáře, přes natáčení až po finální sestříhání.
  • Vyzkoušíte si, co obnáší tvorba videodokumentu a reklamního spotu.
  • Ukážeme vám, jak pracovat v profesionálních střihových programech.
  • Poradíme vám s volbou vhodné techniky a dalšího filmařského příslušenství.
  • Individuální zpětná vazba je samozřejmostí.

Vybavení

S sebou si vezměte vlastní fotoaparát a počítač, na kterých si budeme společně zkoušet nové dovednosti. Pokud ale žádný nemáte, nevadí. Zapůjčíme vám naši techniku a další vybavení s potřebným softwarem.

Termín kurzu: 30. 8.-3. 9. 2021, 9:00-16:00

Přihlašování probíhá do 22. 8.

Cena: 9 500 Kč s DPH

O lektorech

MARTIN LISÝ
MARTIN LISÝ

Ačkoliv je Martin na první pohled nenápadný, to samé se nedá říct o jeho video spotech pro značky, jako jsou například Staropramen, Nescafé, ČSOB a Philips. Jeho práce si můžete prohlédnout v portfoliu video produkční agentury RIOT, kterou Martin spoluzažil. Kreativec, stratég a video tvůrce v jednom Vás naučí natočit a následně sestříhat videa, která vystupují z řady.

TOMÁŠ KRAUZ
TOMÁŠ KRAUZ

Tomáš je nadšenec do videa a všeho s ním spojeného. Pracoval jako střihač, dramaturg, režisér, motion graphic director pro řadu produkcí. Mezi jeho nejznámější klienty se řadí společnosti Paprika Studios, Nova, Yo’Mama nebo Renard Production. Tomáš tvoří jak produktové, tak firemní spoty, za dobu své kariéry spolupracoval například se značkami GZ Media, Robzone, Techloop a s mnoha dalšími.

Ukázky studentských prací

Přihlásit se na kurz

Přihlašování na kurz není momentálně k dispozici.

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: